Ürün Arama
Filters
Kapat

S.S.S

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Giriş ekranında yer alan "Şifremi unuttum" linkine tıklayarak kayıtlı olduğunuz e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir.

Tekrar giriş yapabilmeniz için şifre sıfırlama mailiniz adresinize gönderilecektir.

 

Bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Bilgilerinizi güncellemek için Hesabım bölünmünden güncel bilgilerinizi sisteme kayıt edebilirsiniz.

 

thkmagaza.com'dan alışveriş yapmamın avantajı nedir?

http://thkmagaza.com’ da sergilenen ürünlerin tamamı alanlarında uzman kişilerin, yetkin tedarikçilerle yaptıkları başarılı çalışmaların sonucunda üretilen ürünlerdir. Tüm ürünler olabilecek en yüksek kalitede üretilmiş olup, muadil sayılabilecek kalitedeki benzerlerinden çok daha hesaplıdır.

 

Siparişimi İptal edip ürünü/ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Sipariş verdiğiniz andan itibaren 24 saat içerisinde info@thkmagaza.com adresine sipariş numarasını belirterek e-posta ile iptal-iade talebinde bulunabilirsiniz. Ancak iptal-iade talebinizin olumlu olabilmesi için ürün/ürünleri teslim aldıysanız, bunların paketlerinin açılmamış ve kullanılmamış olması gereklidir.

 

Satın aldığım ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünleri iade etmeden önce info@thkmagaza.com mail adresine iade edeceğiniz ürünleri iade sebepleriniz ile birlikte bildirmeniz gerekmektedir. İadenin uygun olup olmadığı bilgisi THK Mağaza ekibimiz tarafından bildirilecektir.

 

Kargo ücretleriniz ne kadardır?

Kargo ücretleri, satın aldığınız ürünlerin toplam hacmine (desi) göre değişmektedir. Sepetinizdeki ürünlerin içeriğine göre son sayfada hesaplanarak onayınıza sunulacaktır.

 

Satın aldığım ürünün hasarlı gönderilmesi durumunda ne yapmam gerekiyor?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağında “ürün elimize ulaştığında yaptığımız kontrolde hasarlı olduğu tespit edilmiştir” şeklinde açık bir ifade ile durumu belirtiniz. Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü geri göndermeniz durumunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir. Bu işlemi yapmazsanız iade taleplerinize olumsuz dönüş yapmak zorunda kalabiliriz.

 

Satın aldığım ürünün eksik gönderilmesi durumunda ne yapmam gerekiyor?

http://thkmagaza.com ’ da satışa sunulan ürünler orijinal kutularında, hiç açılmadan paketleme yapılarak kargoya teslim edilir. Ürünü teslim alacağınız sırada yapacağınız kontrol sonucunda ürün paket içeriğinde bir eksik ya da hata olduğu takdirde, kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından dilerseniz ürünü teslim alabilir; sadece tutanakla birlikte bize başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Siparişlerimi nereden takip edebilirim?

Siparişlerinizin bilgilerine sitemizde yer alan “Geçmiş Siparişlerim” butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Siparişim ne zaman ulaşır?

Stoğumuzda bulunan ürünler için vereceğiniz siparişiniz 24 Saat içerisinde kargoya teslim edilir.   Cumartesi - Pazar, resmi tatil günleri ve saat 14.00 ’ten sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir. '24 Saatte Kargo' ürünleri stoklarımızla sınırlıdır.

 

Hangi kargo şirketleri ile çalışıyorsunuz?

Siparişleriniz Aras Kargo güvencesiyle size ulaştırılmaktadır.

 

İade sürecinde kargo masraflarını ben mi karşılayacağım?

İade ürünlerinizi anlaşmalı kargo şirketimiz Aras Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Aras Kargo dışında başka bir kargo firmasıyla göndermeniz durumunda, kargo masrafları tarafınızdan karşılanmaktadır.

E-Bülten