Ürün Arama
Filters
Kapat

Ödeme Koşulları

Siparişinizi vermek istediğiniz ürünün Ürün Detayı kısmına tıklayarak tüm fiyat ve ürün bilgisi ekranına ulaşabilirsiniz.

 • Sepete Ekle butonuna tıklayınız.
 • Sepetinizde adetleri artırıp eksiltebilir veya istemediğiniz bir ürünü  “ Kaldır “ kısmına tıklayarak iptal edebilirsiniz.
 • Alışverişinizi tamamlamak için ilerlediğinizde ( Devam tuşu ile ) Fatura ve Teslimat adresinizi eklemeniz gerekmektedir.
 • Lütfen kontrol ediniz.Siparişinizin adresinize ulaşması için adres bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
 • Satış sözleşmemizi onaylamayan kullanıcılarımız sitemizden alışveriş yapamazlar.
 • Devam ettiğinizde kredi kartı bilgilerinizin girilmesi gerektiğini gösteren kutucukları göreceksiniz. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde bu bilgileri eksiksiz girmeniz halinde çok kısa bir süre içerisinde,  ödeme onayınız, bankanız tarafından Provizyon alındı ya da Siparişiniz başarılı olarak işlem alındı mesajı ile size bildirilecektir.
  Bu aşamada Provizyon alınamadı, işlem başarısız ya da bir hata oluştu. Mesajlarının anlamı kartınızdan ilgili tutarın çekilmediğini, siparişinizin ödeme onayının başarısız olduğunu ifade etmektedir.
 • Eğer siparişin ödeme şekli kısmında, havale olarak işaretlerseniz ilgili hesap numaraları ve açıklamaları gösteren bir pencere ile karşılaşacaksınız. 3 iş günü içerisinde havale ya da EFT yapmanız halinde işleminiz tamamlanır.

  Kredi Kartı Güvenliğimiz
  Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. http://thkmagaza.com'da bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur. Bu yüzden, http://thkmagaza.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. SSL sertifikalı http://thkmagaza.com, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapısı Garanti e-ticaret Sanal POS sisteminin yanısıra, Maximum Card ve Akbank Sanal POS'larını da kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak SSL tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.


  Son olarak, http://thkmagaza.com sipariş ve ödeme slip ekranınız belirecektir. Siparişini verdiğiniz ürün, ödeme şekli, kargo teslim tarihi, iletişim bilgileriniz ve sistemimizin onayladığı Sipariş numaranız bu ekranda yer almaktadır.

  Lütfen  Sipariş numaranızı ve diğer detayları not etmeyi unutmayınız.

  Alışveriş Gerçekleşme Teyid :

  Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir alındı belgesi gelecektir. Siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik e-posta, siparişinizin işleme konulduğu bilgisi, size bildirilecektir.

  Bir sorun olduğunda 0216 538 52 16 numaralı telefondan Müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.
E-Bülten